Výrobce
profesionální
vzduchotechniky
Výrobce
profesionální
vzduchotechniky
Člen skupiny Soler & Palau Ventilation Group

Kompletní řada kompaktních větracích jednotek DUOVENT®
Přívodní větrací jednotky RMW/E® Ekonovent
Centrální větrací systémy CRVS

Dozvědět se více

Nabídka produktů

Ucelená řada kompaktních vzduchotechnických jednotek DUOVENT®

VIDEO

Jednotky jsou dodávány v rozsahu průtoků 500–14.500 m3/h (řada XLH do 100.000 m3/h). Své uplatnění nachází v projektech větrání komerčních prostor jako jsou např. školy, tělocvičny, obchody, restaurace a jídelny, průmyslové objekty, sklady atd. Jednotky mohou být vybaveny vícestupňovou filtrací vzduchu zejména pro městské a průmyslové aglomerace, ohřevem a chlazením vzduchu. Jednotky jsou kompletně smontované a vybavené systémem MaR s jednotkou Digireg©, který ovládá mimo jiné i komunikační protokol Modbus pro komunikaci s nadřízeným systémem budov. Jednotky DUOVENT© splňují nové nejpřísnější požadavky Ecodesign směrnice EC/1253/2014.

Modelová řada:
DUOVENT COMPACT DV – kompaktní rekuperační jednotka s integrovaným chlazením, směšováním a obtokem rekuperátoru
DUOVENT COMPACT RV – kompaktní jednotka s rotačním regeneračním výměníkem s vysokou účinností
DUOVENT COMPACT DV TOP – kompaktní rekuperační jednotka s integrovaným chlazením, ohřevem, směšováním a obtokem rekuperátoru
DUOVENT MODULAR DV – modulární rekuperační jednotka s integrovaným chlazením, ohřevem, směšováním o obtokem rekuperátoru
DUOVENT MODULAR RV – modulární jednotka s rotačnín regenerátorem, s integrovanýn chlazením, ohřevem, směšováním
DUOVENT MODULAR XLH/XLHL – modulární rekuperační jednotka s rekuperátorem nebo regeneračním výměníkem tepla s integrovaným chlazením, ohřevem, směšováním a obtokem rekuperátoru s průtokem až 100.000 m3/ h.

Ceny na vyžádání
VentiCad®
Katalogové listy
Katalog .pdf (20.04 MB)
DUOVENT COMPACT DV .pdf (4.85 MB)
DUOVENT COMPACT RV .pdf (2.49 MB)
DUOVENT COMPACT DV TOP .pdf (3.76 MB)
DUOVENT MODULAR DV EVO .pdf (2.72 MB)
DUOVENT MODULAR RV EVO .pdf (1.69 MB)
DUOVENT COMPACT RV TOP .pdf (1.17 MB)
DUOVENT MODULAR XLH-XLHL .pdf (154.67 kB)
Návody
DUOVENT COMPACT DV .pdf (6.54 MB)
DUOVENT COMPACT RV .pdf (6.98 MB)
DUOVENT COMPACT DV TOP .pdf (7.59 MB)
DUOVENT MODULAR DV .pdf (7.66 MB)
DUOVENT MODULAR RV .pdf (7.66 MB)
DUOVENT COMPACT RV TOP .pdf (6.48 MB)
Digireg evo .pdf (2.05 MB)
Reference

Přívodní vzduchotechnické jednotky RMW/E Ekonovent®

jsou vhodné pro přívod nebo odvod vzduchu z prostor bez pobytu osob jako jsou např. strojovny, průmyslové skladové haly apod, ve kterých je nutné zajistit kontinuální výměnu vzduchu nebo pouze přívod popř. odvod vzduchu bez nutnosti použití systému s rekuperací tepla. Jednotky RMW/E Ekonovent® se dodávají s integrovaným filtrem, EC ventilátorem, vodním nebo elektrickým ohřívačem vhodným pro ohřev přiváděného vzduchu na požadovanou teplotu nebo zcela bez ohřívače pro projekty, kde je požadován pouze přívod nebo odvod vzduchu bez další úpravy. Pro řízení jednotek RMW/E Ekonovent® je použit řídicí systém Digireg, jehož součástí je dotykový grafický panel pro ovládání všech dostupných funkcí jednotek. Dostupná řada 9 velikostí jednotek RMW/E Ekonovent® pokrývá rozsah průtoků 150 m3/h až 6.000 m3/h. Jednotky RMW/E Ekonovent® splňují požadavky směrnice Ecodesign EC/1253/2014.

Ceny na vyžádání

Centrální větrací systémy CRVS

Centrální větrací systémy CRVS se používají k větrání bytů v obytných budovách nebo k větrání místností v hotelech nebo tříd ve školách či v jiných místnostech, kde je požadováno zónové větrání. Centrální větrací zařízení dodává ventilační vzduch a reguluje teplotu. Ventilační vzduch je distribuován do jednotlivých větraných místností centrálním ventilačním potrubím. Tyto větrané místnosti jsou vybaveny ventilačními boxy, které regulují množství přiváděného vzduchu.

Centrální ventilační jednotka je vybavena řídicím systémem Digireg®, který řídí provoz jednotky a umožňuje dálkové vypnutí a zapnutí pomocí externího kontaktu. Zařízení je vybaveno dotykovou obrazovkou / ovládací klávesnicí, která umožňuje nastavit požadovaný průtok vzduchu a teplotu přiváděného vzduchu v centrálním ventilačním systému a poté v bytových jednotkách.

Ceny na vyžádání
Katalogové listy
CRVS .pdf (788.15 kB)
CRVS2 .pdf (1.10 MB)
CRVS3 .pdf (923.98 kB)
CRVS4 .pdf (935.07 kB)

Větrací jednotky s regenerací tepla ROVENTO evo

Větrací jednotky s rotačním regeneračním výměníkem s vysokou účinností a nízkou spotřebou.

Rekuperační jednotky s průtokem vzduchu až 550 m3/h pro kruhové potrubí o průměru 150, 180 nebo 225 mm.

Skříň je bezrámová, ze sendvičových panelů, tloušťky 20 mm, s tepelnou a hlukovou izolací. Jednotka je osazena ventilátorem s EC motorem. Rotační regenerační výměník s přenosem tepla a vlhkosti s teplotní účinností až 83 %. Součástí jednotky je elektrický ohřívač (provedení DI). Jednotka je dodávána včetně filtrů třídy G4. Vestavná digitální regulace pro připojení Plug & Play, dálkový ovladač.

Ceny na vyžádání
Katalogové listy
Rovento evo .pdf (439.05 kB)

O firmě

ELEKTRODESIGN – 30 let na trhu, od roku 1993

Společnost ELEKTRODESIGN se dlouhodobě dynamicky rozvíjí, disponuje vysoce motivovaným kolektivem odborných pracovníků, vlastními kapacitami pro konstrukci a výrobu vzduchotechnického zařízení. Má samostatné výrobní a skladovací prostory, širokou síť poboček, obchodních zástupců a servisních míst. Vývoj, výroba a prodej vzduchotechnického zařízení pod značkou ELEKTRODESIGN začal v roce 1992.

Od roku 1993 působí ELEKTRODESIGN ventilátory jako specializovaný výrobce a distributor. Je jedním z prvních, ryze českých výrobců a velkoobchodů v oboru vzduchotechniky na území Čech, Moravy a Slovenska. Po 24 letech úzké spolupráce se společností Soler & Palau Ventilation Group se ELEKTRODESIGN ventilátory stal jednou z mnoha společností této celosvětově působící skupiny vzduchotechnických výrobců a distributorů.

ELEKTRODESIGN v číslech

Lokálně
10
Poboček a servisních středisek v České republice a Slovensku
Zkušenosti
30
Let na trhu v České republice a na Slovensku
Ve světě
90
Obchodních útvarů skupiny Soler & Palau ve světě (business units)
Sortiment
10 000
Modelů v produktových řadách globálního leadera na trhu

Zajištění kvality

Součástí odpovědného přístupu společnosti k zákazníkům, k vyřizování jejich objednávek a k zajišťování dodávek v podmínkách stále se zostřující hospodářské soutěže, je trvalé zdokonalování interních procesů a jakosti řízení. ELEKTRODESIGN ventilátory s.r.o. je držitelem certifikátu systému řízení jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001 : 2015, který vystavila společnost „LL-C (Certification) Czech Republic s.r.o.“.

Touto formou společnost prokazuje svoji schopnost trvale poskytovat vysokou kvalitu nabízeného zboží i doprovodných služeb a uspokojovat tak stoupající nároky zákazníků, stejně jako požadavky právních a technických předpisů. Každoročně probíhá ve společnosti pravidelný audit certifikační společností, kterým byla potvrzena shoda vybudovaného systému s normou ČSN EN ISO 9001 : 2015. V započatém trendu vysoké kvality pokračuje společnost důsledným prováděním vnitřních auditů na všech pracovištích.

Společnost trvale udržuje platné certifikáty od certifikačních společností EZÚ s.p., VÚPS Certifikační společnost, s.r.o., PAVÚS, a.s., TAZÚS, s.p. a Fyzikálně Technického Zkušebního Ústavu s.p. pro všechny vyráběné a prodávané výrobky.

Reference
Síť čerpacích stanic Moll, Benzina, celá ČR

Dodávka venkovních větracích jednotek s rekuperací tepla s el. ohřívačem vč. plně integrovaného systému MaR.

Větrání autosalonu Peugeot, Pardubice

Dodávka venkovních i vnitřních větracích jednotek s rekuperací tepla vybavených vodními / elektrickými ohřívači a přímým výparníkem pro chlazení vč. plně integrovaného systému MaR. Vzduchové množství 29.500 m3/h.

Větrání badmintonové haly, Praha 9 (BB Arena)

Dodávka větrací jednotky s rekuperací tepla vybavenou vodním ohřívačem a vlastním systémem MaR. Vzduchové množství 7.400 m3/h

Hasičská záchranná služba, České Budějovice

Dodávka venkovní větrací jednotky s elektrickým ohřívačem a vlastním systémem MaR. Vzduchové množství 1.100 m3/h.

CT Park Brno

Dodávka venkovních větracích jednotek s rekuperací tepla s vodním ohřívačem vč. plně integrovaného systému MaR. Vzduchové množství 15.000 m3/h.

EuropTec, Žebrák

Dodávka venkovních větracích jednotek s rekuperací tepla s chlazením vč. plně integrovaného systému MaR. Vzduchové množství celkem 10.500 m3/h.

Hala Lasspektrum, Brno

Dodávka větracích jednotek s rekuperací tepla s elektrickým ohřívačem, reverzibilním přímým výparníkem pro chlazení a topení vč. plně integrovaného systému MaR. Vzduchové množství 16.000 m3/h.

BD River Park

River Park Modřany

Kontaktujte nás